Frambozenlikeur · 15% · zoetzuur

Sourz Raspberry

Eén vrucht, helder en herkenbaar: framboos, met een frisse zure afdronk die het zoet in balans houdt. Lekker als shot, maar vooral handig in cocktails waar framboos de hoofdrol speelt.

Zoetzure likeur15% alcoholHerkenbare framboosShot, mixdrank of cocktail
NIX18 - Geen 18, geen alcohol
Fles Sourz Raspberry 70 cl
15%alcohol · 70 cl
Wat is Sourz Raspberry?

Framboos, en verder niets

Waar Red Berry een mix van rood fruit is, houdt Sourz Raspberry het bij één vrucht: framboos. De smaak is herkenbaar en vol, en zoals bij elke Sourz volgt er een zure afdronk die het zoete in evenwicht houdt. Het alcoholpercentage is 15%, gelijk aan de rest van de familie.

Dat maakt hem veelzijdiger dan je van een shotlikeur zou verwachten. Als shot is hij fris en makkelijk, maar in een cocktail doet hij het werk van frambozensiroop en een scheut zuur tegelijk. Met soda of prosecco heb je in een paar seconden een lichte, roze spritz.

In het kort

SoortZoetzure fruitlikeur
Alcohol15%
Gemaakt inSpanje
SmaakFramboos, zure afdronk
Mixen metSoda, prosecco, citroen
GlasCoupe of martiniglas voor cocktails, shotglas puur
Hoe smaakt Sourz Raspberry?

Sappig, zuur en helder

Neus

Verse framboos

Een duidelijke geur van rijpe frambozen, iets snoepachtig, zonder merkbare alcohol.

Mond

Vol fruit

Sappig en vol frambozenfruit, zoet in de aanzet en daarna fris en zuur. Minder zoet dan Red Berry.

Afdronk

Frisse zure finish

De zure afdronk waar Sourz om bekendstaat, kort en schoon. Maakt dat je meteen nog een slok wilt.

Zoet 3/5
Zuur 4/5
Fruitig 5/5
Kracht 1/5

Smaakprofiel van Sourz Raspberry ijskoud. In een cocktail met citroen komt het zuur nog meer naar voren.

Zo drink je het

Drie manieren om Sourz Raspberry te schenken

Raspberry is de Sourz die zich het makkelijkst in een echte cocktail laat verwerken.

Raspberry spritz

Doe 30 ml Sourz Raspberry in een gekoelde coupe en vul aan met 90 ml koude prosecco. Een framboos erin en klaar: een snelle aperitief zonder shaker.

Coupes →

Met soda en citroen

40 ml Raspberry, 10 ml citroensap en 150 ml soda in een longdrinkglas vol ijs. Fris, licht en veel minder zoet dan met 7-Up.

Longdrinkglazen →

IJskoud als shot

3 cl uit de vriezer in een koud shotglas. De zure framboos maakt hem een van de frisste shots van het merk.

Shotglazen →
Uit de webshop

Het juiste glas voor Sourz Raspberry

Een coupe voor de spritz en de Clover Club, een martiniglas voor de French Martini, een longdrinkglas voor de soda en een shotglas voor puur.

100% breukvrij bezorgd
Royal Leerdam Experts Coupe
Voor spritz & Clover Club

Royal Leerdam Experts Coupe

Set van 6 · 27 cl · strakke coupe, ook voor Espresso Martini
€ 34,95Bekijk
Royal Leerdam Cocktail Martiniglas
Voor French Martini

Royal Leerdam Cocktail Martiniglas

Set van 4 · 26 cl · het klassieke V-glas
€ 21,95Bekijk
Schott Zwiesel Banquet Longdrinkglas
Voor soda & citroen

Schott Zwiesel Banquet Longdrinkglas

Set van 6 · 54 cl · verzwaarde bodem, ideaal om te muddelen
€ 40,50Bekijk
Bormioli Rocco Oxford Shotglas
Voor de shot

Bormioli Rocco Oxford Shotglas

Set van 6 · 3,8 cl · klein en strak, precies één shot
€ 13,95Bekijk
De serie

Meer smaken van Sourz

Alles over Sourz →
Fles Sourz Sour Apple 70 cl

Sourz

15% · het origineel

Waar het begon. Op de merkpagina lees je alles over Sourz: herkomst, soorten en de klassieke cocktails.

Naar Sourz →
Fles Sourz Red Berry 70 cl

Sourz Red Berry

15% · rood fruit

Aardbei en framboos met een zure prik. Als shot of met tonic en bruiswater.

Bekijk Sourz Red Berry →
Fles Sourz Blackcurrant 70 cl

Sourz Blackcurrant

15% · zwarte bes

Diepe zwarte bes met een zure afdronk. De Sourz voor tonic, bubbels en een paarse Bramble.

Bekijk Sourz Blackcurrant →
Fles Sourz Mango 70 cl

Sourz Mango

15% · mango

Zoete tropische mango met een zure rand. Met soda en limoen of in een frozen margarita.

Bekijk Sourz Mango →
Fles Sourz Passionfruit 70 cl

Sourz Passionfruit

15% · passievrucht

Herkenbare passievrucht, zoet en fris tegelijk. De snelle basis voor een Pornstar Martini.

Bekijk Sourz Passionfruit →
Verder kijken?

Alle drankmerken en dranksoorten op een rij, van likeur tot whisky.

Alle dranken →
Veelgestelde vragen

Vragen over Sourz Raspberry

Staat je vraag er niet bij? Lees meer op de pagina over Sourz of bekijk onze cocktailrecepten.

Alles over Sourz →
Hoeveel procent alcohol zit er in Sourz Raspberry?
Sourz Raspberry bevat 15% alcohol, net als de andere smaken van Sourz.
Wat is het verschil tussen Sourz Raspberry en Sourz Red Berry?
Raspberry smaakt alleen naar framboos. Red Berry combineert aardbei en framboos en is zoeter. Voor cocktails met framboos is Raspberry de betere keus.
Kan ik Sourz Raspberry gebruiken in plaats van frambozenlikeur?
Ja, in een French Martini of Clover Club werkt hij prima. Hij is wel zuurder dan een gewone frambozenlikeur, dus proef en doseer het citroensap iets lager.
Waarmee mix je Sourz Raspberry?
Met soda en citroen, 7-Up, prosecco of tonic. Voor een lichte longdrink neem je één deel Raspberry op drie à vier delen mixer.
Is Sourz Raspberry houdbaar na opening?
Ja, goed afgesloten blijft hij lang goed. Bewaar hem in de koelkast of vriezer: dan is hij meteen op de juiste temperatuur en blijft het fruit het langst fris.